Greg Berry Studio / Tvoříme...

O nás

Greg Berry Studio je ryze česká full servisová internetová agentura založena roku 2000. Vývoj webových aplikací vytváříme od analýz přes online marketing a grafiku po programování ve vlastní produkci.

Specializujeme se na individuální řešení pro zákazníky, kteří vyžadují kreativitu, kvalitu a jedinečnost.

Orientujeme se rovněž na internetový marketing, optimalizaci prezentací pro vyhledávací služby (SEO), přístupnost a webdesign jako takový.

Překvapit klienty originální grafikou, novými nápady v rámci jejich řešení online služeb, tvůrčím přístupem a efektivitou měřitelnosti navrhovaných řešení – to jsou důvody, proč nás naše práce tak baví.

Vedení Greg Berry si zakládá na diverzitě týmu, což umožňuje dodávat klientům za všech okolností technologicky perfektní, funkční a designově unikátní řešení. Všichni členi týmu se dále vzdělávají a profesně rostou, což podporujeme m.j. pravidelným školením.

Greg Berry poskytuje svým klientům profesionální služby a individuální přístup. Společně s klienty se vždy snažíme nalézt vysoce použitelná, efektivní a funkční řešení, která zjednodušují práci, snižují náklady a zvyšují zisk.

Díky komplexním službám zahrnujícím nejen vývoj aplikací a provoz spolehlivé IT infrastruktury, ale i tvorbu špičkové grafiky a efektivního internetového marketingu s námi zákazníci zůstávají a neustále rozšiřují spolupráci.

Pokud si uděláte průzkum trhu cenových nabídek profesionálních internetových studíí, zjistíte, že naše nabídky patří mezi cenově nejzajímavější. Proč?


Kde nás najdete

Kancelář máme v centru Prahy. Konkrétně v ulici Malířská. Ano, to je jedna z těch uměleckých ulic v řadě.
Číslo popisné 14. Minutu od Stromovky, pět minut od Letenského náměstí. Zde nás určitě zastihnete každý pracovní den minimálně od 8:30 do 17 hodin.

Technická podpora
Obchodní oddělení
Kancelář

Malířská 14/227
Praha 7 - 170 00

Účetní údaje

IČ: 01609181
DIČ: CZ01609181

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace