Greg Berry Studio / Tvoříme...

Webdesign Vytvoříme vám web, za který se nebudete muset stydět, a který vás bude reprezentovat a prodávat.

Váš nový web bude vytvořený na míru. Bude mít originální grafické zpracování odpovídající vašim představám a případně firemní kultuře. Bude moderní a splňující dnešní standardy. Budete si ho moci spravovat dle vašich potřeb, bez potřeby znalosti programovacích jazyků. Stačí se dvěma kliky přihlásit do administračního rozhraní.

Weby tvoříme na klíč. Poskytujeme webhostingové služby, zajišťujeme správu domény a e-mailů.

Weby tvoříme od základu. Připravíme wireframy (drátěné modely) všech typových šablon. Wireframy s vámi zkonzultujeme a případně upravíme dle vašich požadavků.

Po finálním dokončení wireframů začneme pracovat na grafických návrzích. Před započetím dalších prací s vámi grafické návrhy projdeme, opět zapracujeme případné korektury.

Jakmile budeme mít grafické návrhy schválené, pustíme se do práce, která není na první pohled vidět. Totiž tvorbu HTML šablon a následně implementaci redakčního systému. Díky tomu budete schopni váš nový web spravovat kdykoliv a odkudkoliv, bez znalosti programovacích jazyků. Samozřejmostí je optimalizace pro mobilní zařízení a takový kód, se kterým nebudou mít vyhledávače žádný problém.

Po dokončení implementace provedeme test celého webu a domluvíme s vámi termín školení. Na školení můžete přijít vy, případně vaši zaměstnanci, kteří se o web budou starat. Kromě elementární znalosti a tužky a papíru na poznámky nebudou ke školení nic potřebovat. Školení nebude trvat dlouho, řekněme 2 hodiny.

Poté následuje plnění. To se zřejmě neobejde bez vašich dotazů. Proto jsme vám k dispozici na telefonu a e-mailu každý den.

Našim klientům jsme k dispozici i v tvorbě textů a plnění obsahu. Pokud nejste dobří pisálci, nabízíme vám copywriting, tvorbu profesionálních a čtivých textů.


Kde nás najdete

Kancelář máme v centru Prahy. Konkrétně v ulici Malířská. Ano, to je jedna z těch uměleckých ulic v řadě.
Číslo popisné 14. Minutu od Stromovky, pět minut od Letenského náměstí. Zde nás určitě zastihnete každý pracovní den minimálně od 8:30 do 17 hodin.

Technická podpora
Obchodní oddělení
Kancelář

Malířská 14/227
Praha 7 - 170 00

Účetní údaje

IČ: 01609181
DIČ: CZ01609181

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace