Greg Berry Studio / Tvoříme...

Eurostar

Cílem projektu vyhradního distributora Eurostar-Ostrava spol. s.r.o.  byla dynamická profesionální  internetová prezentace sloužící k prezentaci  renomovaných značek audio techniky  DENON, KOSS, Bowers&Wilkins a j. na českém trhu. Hlavní funkcí webových stránek  je vyčerpávajícím způsobem prezentovat jednotlivé produkty značek ,profesionálně prezentovat autorizované prodejce značek v ČR a v neposlední řadě pravidelně  informovat o aktivitách, oceněních a dalších novinkách v oboru.  Internetová prezentace slouží díky rozesílání newsletterů jako komunikační nástroj online PR a zároveň dokresluje komplexní profesionální  úroveň mediální prezentace výhradního zastoupení v ČR.

Práce na projektu domény a hosting, návrh struktury a obsahu, grafické zpracování, katalog produktů, dealer locator, školení správy webu, evidence návštěvnosti stránek dle požadovaných parametrů a další.


Kde nás najdete

Kancelář máme v centru Prahy. Konkrétně v ulici Malířská. Ano, to je jedna z těch uměleckých ulic v řadě.
Číslo popisné 14. Minutu od Stromovky, pět minut od Letenského náměstí. Zde nás určitě zastihnete každý pracovní den minimálně od 8:30 do 17 hodin.

Technická podpora
Obchodní oddělení
Kancelář

Malířská 14/227
Praha 7 - 170 00

Účetní údaje

IČ: 01609181
DIČ: CZ01609181

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace