Greg Berry Studio / Tvoříme...

Klenotnictví Dušák

Realizováno: 2016

Zadání klienta znělo jasně: web, který bude v uživatelích vzbuzovat emoce, zároveň maximálně odprezentuje širokou nabídku sortimentu, servis a kontakty na jednotlivá oddělení.

Proto jsme provedli úpravu struktury starého webu a navrhli přeskupení tak, aby uživatel vždy co nejrychleji našel výsledek, který odpovídá jeho dotazu. Na rozdíl od předchozího webu jsme se rozhodli pro světlé barvy, které korespondují s barvami nově zrekonstruované pobočky v ulici Na Příkopě.

Využili jsme moderních funkcí, které uživateli usnadňují najít cestu k výsledku. Ve filtrování pracujeme s technologií AJAX, k zobrazení některých typů formulářů a informací pracujeme s modálními okny.

Uživatel si zboží, které se mu líbí, může vložit do svého nákupního seznamu a ten odeslat jako hromadnou poptávku nebo sobě či příteli na e-mail.

Nechybí ani stránka s informacemi o značce, přehled všech nabízených značek, prezentace každé prodejny na samostatné stránce, ani informace o klenotnictví jako takovém.

Mysleli jsme také na uživatele používající mobilní zařízení a celý katalog jsme optimalizovali tak, aby jeho procházení na mobilních zařízeních bylo komfortní.

Oproti původnímu katalogu došlo také k pročištění neaktivních kategorií a produktů. Bylo tedy nezbytné provést kontrolu a zaindexované stránky vhodně přesměrovat na odpovídající výsledek.


Kde nás najdete

Kancelář máme v centru Prahy. Konkrétně v ulici Malířská. Ano, to je jedna z těch uměleckých ulic v řadě.
Číslo popisné 14. Minutu od Stromovky, pět minut od Letenského náměstí. Zde nás určitě zastihnete každý pracovní den minimálně od 8:30 do 17 hodin.

Technická podpora
Obchodní oddělení
Kancelář

Malířská 14/227
Praha 7 - 170 00

Účetní údaje

IČ: 01609181
DIČ: CZ01609181

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace